......................................................................................................................................................................................................................................

                                               ARMY CAMP 2018

odkaz na fotogalerii z ARMY CAMPU 2018 zde:

                                           https://military.rajce.idnes.cz/Army_Camp_2018/
 
 

 

Vážení rodiče, než se vůbec rozhodnete o umístění Vašeho dítěte na náš letní tábor,  tak bych Vás chtěl požádat, aby jste věnovali pozornost několika řádkům na konci této stránky, kde je uveden jednak postup nahlašování dítěte , ale i  několik informací pro rodiče.

Termín: 15. - 28.7.2018

 

Táborová základna:   Základna se nachází v blízkosti obce Dzbel, části Borová ( https://modreslunce.sweb.cz/index_dz.htm ) , v údolí s potůčkem, obklopeném ze tří stran lesy. Areálu dominuje více jak stoletá borovice.  Základnu tvoří dřevěná budova, kde je kuchyň vybavená pro kolektivní vaření s velikými kachlovými kamny, velká jídelna s krbem, stoly a lavicemi. na ni navazuje dílna se skladem a zdravotní izolace.  Dále je základna vybavena  stany s podsadou, splachovacím bezbarierovým WC v mobilní buňce, na potůčku pak tři nádrže, z nichž horní napájí samospádný vodovod pro umývárnu. Kapacita tábořiště je 44 dětí.

Asi 300 m níže na potoku je malá vodní nádrž sloužící ke koupání.

Cesta na tábor:  Z města  Konice  směrem na Moravskou Třebovou  a v obci Dzbel  (cca 4km) se vydáte na konci obce přes most do leva a pokračujete stále po cestě přičemž se držíte na křižovatkách stále vlevo až dojedete přímo k základně.

 

Místo tábora:  Letní stanová základna "Pod borovicí" ve Dzbeli - Borová.  (49.6115225N, 16.8375933E)

Pro koho: pro  44 děti od 11 do 17 let., které budou dodržovat  vojenský dril a disciplínu a nebojí se práce v kolektivu    

Program tábora je odvozen od výcvikového programu US ARMY, ROTC - LEANDERSHIP- EXCELLENCE .  Náplní tohoto programu je navigace, orientace, střelba,  airsoft, práce s lanem, sebeobrana, maskování,  raftování, vojenský dril, základy přežití v přírodě, bojové hry a samozřejmě základy první pomoci

 

Cena:

V ceně pobytu je  zahrnutá strava pro každé dítě 5x denně, ubytování, úrazové pojištění pro každé dítě

             4 900,- Kč

                4 410,- Kč -  pro členy Army klubu 

           (slevu mohou uplatnit pouze ti členové, kteří jsou evidování minimálně 60 dní a od příhlášení se zůčastnili námi pořádané akce )

Více o členství v  Army Klubu na https://army-camp.webnode.cz/army-klub/clenstvi/

Kontakt: tel. +420 721 782 633

E-mail pro info ohledně tábora : ondra.pesat@seznam.cz

Odjezd:

Nástup v neděli 15.7.2018.  Výcviková základna  bude přijímat kadety ráno od 9hod.  do 12hod. nejpozději !! Snažte se dopravit své dítě v uvedeném čase, jelikož případný příjezd v jinou dobu bude narušovat nástupový den. Hromadnou dopravu na tábor a zpět nezajišťujeme.

Návrat:

Tábor končí v sobotu 28.7.2018 v 10:00.hod. Proto žádáme rodiče, aby si děti vyzvedli nejpozději do 10:00hod. Jelikož budeme nasledně předávat základnu dalšímu turnusu.

 

Vyplněnou přihlášku a potvrzený Posudek o zdravotní způsobilosti odešlete nejpozději do konce měsíce dubna 2018 na naši adresu . Poplatek za táborový pobyt dítěte je nutné uhradit nejpozději do 31.5.2018. Táborový poplatek lze zaplatit po dohodě i v několika splátkách dle možností rodičů.

 

Z důvodu velkého zájmu , kdo nedodrží termíny odevzdání přihlášky a zaplacení  poplatku, bude bez předchozí výzvy z tábora vyškrtnut a nahrazen náhradníkem.

 

 Tábor můžete zaplatit: a) poštovní složenkou na účet

                                      b)bezhotovostní – převodem na běžný účet

 Bankovní spojení: číslo účtu 201 604 062/ 0600 GE Money Bank

 

Vždy je nutné uvést variabilní symbol, který byl účastníku LT přidělen na základě přihlášky

Doklad o zaplacení řádně uschovejte!

 

POSTUP jak přihlásit dítě na letní tábor ARMY CAMP:

1 krok -  důkladně si přečíst naše smluvní podmínky na letní  tábor

2 krok -  Kontaktovat nás telefonicky, zda-li jsou volná místa ( neaktualizujeme pravidelně seznam nahlášených)

3 krok - Přihlásit dítě na letní tábor Army Camp lze  na náš e-mail:  amf@seznam.cz

            E - mail bude obsahovat:  jméno, příjmení dítěte, adresu, v případě , že bydlíte na jíné adrese tak i adresu pro doručování, rodné číslo ( z důvodu pojištění , jelikož bez uvedení rodného čísla nemůžeme dítě pojistit),  telefoní  kontakt na rodiče.  Členové klubu mají podle stanov nárok na slevu  a chtějí ji uplatnit, uvadějí  do mailu i své členské číslo!!     

4 krok  -  řádně vyplnit přihlášku, přílohu přihlášky a nechat potvrdit  od lékaře Posudek zdravotní způsobilosti Tyto tři dokumenty odeslat na naši adresu nejpozději do  měsíce dubna.  

5 krok -  zaplatit poplatek za letní tábor  nejpozději  do 31.5.2018. V letošním roce přicházíme s novinkou, letní tábor lze po domluvě zaplatit několika splátkami , takže není nuto celou částku zaplatit najednou. Poslední splátka by měla být uhrazena do 31.5.2018.

Poznámka -  pokud je tábor obsazen, nezoufejte. Často se stává , že se na poslední chvíli uvolní nějaká místa a proto vyrozumíváme registrované náhradníky.

DŮLEŽITÉ

Pokud jste přihlášku na tábor a lékařské potvrzení neposlali poštou, je třeba tyto dokumenty spolu s kopií očkovacího průkazu a potvrzením o bezinfekčnosti doručit v den nástupu.

 

1) Upozorňujeme rodiče, že budeme od dětí vyžadovat vyšší  kázeň a nutnost dodržovat řád tábora, respektovat  instruktory,  pořádek ve stanech a starat se o své věci !!

 2) Na letním táboře nebudeme zapůjčovat  dětem airsoftové zbraně, proto je nutností mít zbraň vlastní. V případě, že nebudete vědět jakou zbraň zakoupit, klidně se na nás obraťte .

 3) Pozorně si pročtěte seznam věcí na letní tábor!!  Ten seznam je  psaný proto , že za léta zkušeností víme, co opravdu děti na našem táboře potřebují .  Pak jsou pro nás docela šoky , když dítě má jen polovinu věcí ze seznamu.

 4) Neposílejte na tábor dítě, které o danou tématiku nemá zájem. Není nic smutnějšího než dítě, které se nebaví a pro dítě je pobyt otravou a pouze zabírá místo dítěti , které by rádo jelo.

Těmito řádky jsme Vás nechtěli vystrašit,  či jinak odradit . Jen jsme chtěli zdůraznit, že si Vaše dítě na  14 dní vyzkouší, jaké to je být vojákem se vším, co vojenský život obnáší.. Takže ať nečekají bezhlavé střílení či neorganizované běhání po lese.  Celý pobyt bude organizován ve vojenském stylu od jejich  prvních kroků  na táboře až do dne odjezdu.

 

 

ARMY CAMP 2014

FOTO Z ARMY CAMPU 2014

                                            https://pajchl.rajce.idnes.cz/Army_Camp_2014_foto/

                             VIDEO Z ARMY CAMPU 2014

                                           https://pajchl.rajce.idnes.cz/Video_Army_Camp_2014/

 

POZOR !!!!! ZDE NALEZNETE VIDEO Z NÁVŠTĚVY RÁDIA IMPULS NA NAŠEM TÁBOŘE: www.impuls.cz/clanek/video-prazdninovy-tym-impulsu-miri-na-dalsi-bojovou-misi/235769  

V rámci Army Campu 2013 byli povýšeni do hodnosti svobodníka tito vojáci:

                          

HODNOSTI JSOU TRVALE PLATNÉ A TO JAK V RÁMCI ARMY CAMPU, TAK NA VŠECH AKCÍCH POŘÁDANÝCH A.M.F.

 V rámci Army Campu 2014 byli uděleny tyto vyznamenání

 

 V rámci Army Campu byli povýšeni do hodnosti SVOBODNÍK PFC.

 

                           

V rámci Army Campu byli povýšeni do hodnosti DESÁTNÍK CPL.